Po koncertu skupiny Lordi se STŘÍLELO!

7. února 2008 v 19:12 | Petr Trella |  Aktuality

Finská hard-rocková skupina má za sebou hodně nepříjemný zážitek. Po jednom z koncertů na americkém turné totiž jakýsi šílenec ohrožoval přítomné zbraní a došlo i ke střelbě. Naštěstí nebyl nikdo zraněn.


Vítězové Eurovize z roku 2006 se momentálně nacházejí na americkém kontinentu, kde probíhá jejich první zaoceánské turné. Jeden z koncertů však měl hodně nepříjemný závěr. Po vystoupení v Lousville totiž neznámý šílenec vystartoval k jejich autobusu a začal přítomné ohrožovat střelnou zbraní. Tu nejprve přiložil ke spánku jedné z fanynek a donutil jí si lehnout na zem. Mezitím z davu vystartoval další útočník, který začal střílet do davu. Jeho cílem zřejmě byl manažer skupiny Rikk Scholvinck, kterého však stihl jeden z členů ochranky strhnout k zemi, takže útočník minul a nikomu se naštěstí nic nestalo.
Mezitím totiž stihla přijet policie, která celé místo obklíčila. Útočníkům se však i přesto podařilo záhadně uprchnout. Policie je podle popisu svědků stihla identifikovat a zjistilo se, že jde o místní bandičku, která předtím během dne ve městě ukradla auto a policie jim tou dobou byla na stopě. Motiv tohoto útoku však zůstává.
Zdroj : Atlas.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Optimalizace